Te nderuar ndegjues te Radioskandinavia.Com , se pari ju deshirojm mir se ardhje ne valet e radio skandinavi-s kjo radio u kryjuar per te gjith shqiptart  nga te gjitha trojet  . Radio Skandinavia ka studion qendrore ne suedi qyteti uddevalla  , ne si staf i kesaj radios mundohemi qe gjithmon ti afrojm gjith  shqiptart qe te jemi sa me afer njeri tjetrit mes valeve te kesaj radio . Ne emrin tim personal  Arben Emini ju urojm argetim kanqesi dhe qetesi ne vazhdim www.radioskandinavia.com

Deshironi qe reklama juaj te jet ketu ateher kontakto Mimbajtsin  e radio-s ne nr tel: +46737303640 Arben Emini
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per gjdo emision qe kemi ne radio ju mund te inkuadroni drejt per se drejti ne verzionin
skype: radioxhelozija
 
Deshironi qe reklama juaj te jet ketu me cmim te ulet  ateher na kontaktoni ne nr tel: +46737303640
Deshironi qe web faqja juaj te ket radio ateher ne kemi menduar per ju  radio me 2000 ndegjues vetem per 50 euro ne vit per me shum info kliko foton me nalt albanien server ose na kontaktoni ne skype: albanienhosting
Web Hosting 200 GB hapsir unlimitet trafik si dhe domain me qmim te ulet  per me shum na kontaktoni ne tel:+46737303640
Kliko foton me nalt dhe hyr ndegjo radion fetare radio e cila ju qetson shpirtin  radiomeshira.net
Kontaktoni pronarin e radioskandinavia.com Bimi Suedi Skype:bimi.malmo1
 
 

Te gjitha te drejtat rezervoj radioskandinavia.com   hostoj dhe dizajnoj  arben emini tel: +46737303640